Šestý týden za námi a my se vrháme do poslední třetiny přípravy. Pestrost nám nechyběla – v úterý dvanáctistovkové intervaly u Vltavy na pomezí Zdib a Klecánek, čtvrteční „Petříny“ (oběma vydržely ‚kudrnaté‚ nohy až do závodu) a v sobotu JIZERSKÁ 50/23 RUN od Běhej lesy :-). Za odměnu (pro Ivetu O:-)) jsme museli po roce zkontrolovat Zámecký pivovar Frýdlant (pivo opět bez chyby a boží, k servisu se raději nevyjadřovat). V autě jsme tentokrát jeli i s Robertovým kamarádem, kterého jsme na závod nalákali díky návštěvě pivovaru :D. Vše jsme pak zakončili saunou v Praze.

Ano, ano, zbývají poslední tři týdny do RunCzech půlmaratonu v Ústí nad Labem. Týden předtím běžíme Birell pražskou desítku (to máme pojmout „jen“ jako tempový trénink) a tím pro nás hlavní podzimní sezóna končí. Upřímně Iveta netuší, jak udrží nohy tak, aby se na desítce nezničila a nezkazila si tím pádem Ústí. Je totiž zapojena do týmového běhu tří holek, jejich výsledný čas se bude sčítat a samozřejmě se soutěží o nejlepší časy :-). Je přímo v hvězdném týmu s Péťou Heřman a Evou P. Fryšarovou :-)). Každopádně cílem je se ve zdraví zúčastnit vyhlašování RunCzech Star v říjnu.

A abychom to letos měli opravdu kompletní, na 7.10. jsme přihlášení na první ročník Nature Run v Liberci, výjimečně na kratší (!!) trasu.

 

JIZERSKÁ 23 RUN @behejlesy

 

Krásný profil trasy – nudit se člověk nemůže 😀

 

Zámecký pivovar Frýdlant – návštěva po roce