Proč dvojitý příspěvek? Protože tyto dorty byly na jedny kulaté narozeniny :-). Jeden byl pro narozeninové posezení v práci s kolegyněmi a druhý byl na narozeninovou oslavu s přáteli, která se konala v Minipivovaru Beznoska (Známý také jako Školička. Mimochodem velice doporučuji!!).

Dort číslo jedna: TRIPLE CHOCOLATE MOUSSE CAKE od skvělé Terky a jejího blogu Foodlover (pokochat se můžete zde:
http://www.foodlover.cz/blog//2013/09/triple-chocolate-mousse-cake.html). Tento recept se mi zdál nejlepší a zalíbil se mi její kakaový a nepřeslazený korpus.

Dort číslo dva: ČOKOLÁDOVÝ DORT. Narozky byly moje a já jsem poměrně velký milovník vysokoprocentní kvalitní hořké čokolády. Ingredience tedy byly jasné. Teď najít TEN dort. Opět jsem se ponořila k Sugartown a našla tam tento skvost:
http://www.sugartown.cz/2016/02/cokoladovy-dort.html Musím říct, že sranda to rozhodně nebyla, opět na to padl den dovolené, ale co bych pro dort neudělala, že 😀 Několik dní jsem vše zkoumala, promýšlela, objednávala nová zdobítka na krém a vyšel z toho následující fešák <3:

Pozn. autora na závěr: Bez Kenwood Kmix bych si to už vlastně ani nedovedla představit. Ještě, že svého pomocníka mám a Robíkovi tímto ještě jednou děkuji.